Pakowanie /taśma/pracownik produkcyjny bez stawki wiekowej

powrót do listy

Informacje:

  • Pakowanie /taśma/pracownik produkcyjny bez stawki wiekowej
  • Zbiór warzyw i owoców
  • 1-3 miesięcy
  • Holandia

Na chwilę obecną trwa rekrutacja do firmy Monaghan Champignons (MPC) Nederland B.V. na stanowisko
– pakowacz pieczarek na taśmie -stawka 9,50 euro brutto
– pracownik obsługi paleciaka do wywożenia grzybni stawka 9,50 euro brutto

OFERUJEMY: – legalna praca w Holandii z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy (Horst w Holandii), – 100% wynagrodzenia za godziny nadliczbowe, – 1-2 wolnego w tygodniu (nie ma stałych dni wolnych, dni wolne wypadają w kiedy w danym tygodniu jest mniej produkcji), – wynagrodzenie i zaliczki zawsze płatne WYŁĄCZNIE przelewem na wskazane konto (obowiązek posiadania rachunku bankowego oraz aktywnej karty do bankomatu, dane rachunku bankowego proszę podać w dniu przyjazdu), – wypłata: co 4 tygodnie ( 5 dni roboczych po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego), -do momentu pierwszej wypłaty i po przepracowaniu pierwszego tygodnia pracy, tygodniowe zaliczki w wysokości 50 euro (maksymalnie przez pierwszy miesiąc). * w firmie nie obowiązują stawki wiekowe. – pracownik za wyrobienie norm kg otrzymuje bonusy (zbieracze), – zapewniamy transport do pracy: rower, bus – zapewniamy szkolenie w języku polskim.

 OCZEKUJEMY:

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, – dyspozycyjności do pracy na okres minimum 12 miesięcy, – dobrego stanu ZDROWIA, – mile widziany własny samochód. JAKO BIURO POŚREDNICTWA PRACY POMAGAMY RÓWNIEŻ W ORGANIZACJI TRANSPORTU DO HOLANDII, A TAKŻE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZLICZENIA SIĘ Z PODATKU ORAZ WSZELKIE INNE ŚWIADCZENIA SOCJALNE. Poniżej przesyłam link do filmiku, na którym pokazane jest na czym polega ta praca:

https://www.youtube.com/watch?v=7_QwBvHmtdQ&feature=youtu.be [2]

Euro Agent Grażyna Zdobylak
ul.Krapkowicka 67,45-760 Opole
Tel. 662 577 324
Nr KRAZ 2672
www.euro-agent.pl

CV można przesłać na nasz adres mailowy rekrutacja@euro-agent.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy z dopiskiem:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Euro Agent Grażyna Zdobylak w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.”

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Euro Agent Grażyna Zdobylak z siedzibą w Opolu przy ul. Krapkowickiej 67 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

KRAZ 2672

Aplikuj na tę ofertę

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Złóż swoją aplikację wypełniając poniższy formularz.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

" Korzystanie z formularza kontaktowego oznacza dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi kontaktu opisanej w Polityce prywatności."

Dołącz CV: