Praca na produkcji/również dla par/bez języka Niemcy

powrót do listy

Informacje:

  • Praca na produkcji/również dla par/bez języka Niemcy
  • Zbiór warzyw i owoców
  • 1-3 miesięcy
  • Niemcy

Na chwilę obecną poszukujemy osób do zbioru pieczarek do firmy Monaghan Pilz Kulturen GmbH w Laichingen Niemcy

OFERUJEMY: – legalną pracę w Niemczech, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, – umowa roczna z 3 miesięcznym okresem próbnym, praca obejmuje również okres świąteczny, – praca w halach gdzie utrzymana jest stała temperatura, – opłacamy składkę na rzecz programu emerytalnego, – za godziny nadliczbowe płaci się 100% wynagrodzenia, – wynagrodzenie: stawka minimalna godzinowa 9,19 Euro brutto/h (przez 3 miesiące),po okresie próbnym podwyżka do 9,40 Euro brutto/h

wynagrodzenie za wszystkie przepracowane godziny,

-bonusy za wypracowane kilogramy, – wypłata: co miesiąc 8-ego każdego miesiąca – do momentu pierwszej wypłaty i po przepracowaniu pierwszego tygodnia pracy, tygodniowe zaliczki w wysokości 50 euro (maksymalnie przez m-c), – wynagrodzenie i zaliczki zawsze płatne wyłącznie przelewem na wskazane konto (obowiązek posiadania rachunku bankowego oraz aktywnej karty do bankomatu, dane rachunku bankowego proszę podać w dniu przyjazdu), – 40-45 godzin pracy tygodniowo ( w przypadku dużej ilości pracy nie więcej niż 10 godzin pracy na dzień i nie więcej niż 60 godzin na tydzień), – 1-2 wolnego w tygodniu (nie ma stałych dni wolnych, dni wolne wypadają w dni, kiedy w danym tygodniu jest mniej produkcji, np. w środę i czwartek), – urlop płatny narastający, – pracodawca daje możliwość zakwaterowania w pokojach od 3 do 6-osobowych ( koszt 6,97 euro za dobę, zawiera czynsz, media), potrącany z wynagrodzenia, – pracodawca oferuje transport do pracy: bus  zależne od zakwaterowania (koszt 3 Euro za dzień pracy) lub darmowy rower – pracodawca zatroszczy się o zawarcie ubezpieczenia zdrowotnego na rzecz kandydata, na czas pracy kandydata u pracodawcy, spełniające wymogi niemieckich przepisów. – szkolenie w języku polskim. OCZEKUJEMY: – dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu, – dobrego stanu ZDROWIA. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

JAKO BIURO POŚREDNICTWA PRACY POMAGAMY RÓWNIEŻ W ORGANIZACJI TRANSPORTU DO NIEMIEC, A TAKŻE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZLICZENIA SIĘ Z PODATKU ORAZ WSZELKIE INNE ŚWIADCZENIA SOCJALNE.

NAZWA I MIEJSCE PRACY: MONAGHAN PILZ KULTUREN GMBH z siedzibą w LAICHINGEN 89150, CARL-ZEISS-STR.36. Rozpoczęcie pracy: zawsze w środa. Poinformujemy Państwa o terminie planowanego rozpoczęcia pracy z tygodniowym wyprzedzeniem. Poniżej link do filmu opisującego pracę w naszych zakładach (dotyczy oferty do zbioru pieczarek).

CV można przesłać na nasz adres mailowy rekrutacja@euro-agent.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Euro Agent w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.”

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Euro Agent z siedzibą w Opolu przy ul. Krapkowickiej 67 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Euro Agent
ul.Krapkowicka 67,45-760 Opole
Tel. 604 436 553
Nr KRAZ 2672
www.euro-agent.pl


KRAZ 2672

 

Aplikuj na tę ofertę

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Złóż swoją aplikację wypełniając poniższy formularz.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

" Korzystanie z formularza kontaktowego oznacza dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi kontaktu opisanej w Polityce prywatności."

Dołącz CV: