Sortowanie odpadów/zieleń/ samochód służbowy Holandia

powrót do listy

Informacje:

  • Sortowanie odpadów/zieleń/ samochód służbowy Holandia
  • Technika
  • 1-3 miesięcy
  • Holandia

Poniżej przedstawiamy ofertę do firmy Groene Hart Service z siedzibą w Utrechcie:

Zapewniamy zakwaterowanie służbowe, koszt zakwaterowania to €86,50. Pracownicy otrzymują również tygodniowo zwrot kosztów eksterytorialnych, wysokość jest zależna od przepracowanych godzin.

Pokoje są 2 osobowe ,mieszkania dobrze wyposażone. Oferujemy podstawowe ubezpieczenie zdrowotne u holenderskiego ubezpieczyciela, koszt ubezpieczenia to € 22,01. (brak kosztów własnego ryzyka).
Staramy się, aby zakwaterowanie służbowe było obok miejsca pracy, jeżeli nie ma takiej możliwości, oferujemy auta służbowe do wraz z kartą do tankowania – auto oraz karta jest do użytku jedynie służbowego.
W Groene Hart Service obowiązuje tygodniowy system wypłat. Pierwszą wypłatę pracownicy otrzymują w drugim tygodniu.
Pracownicy są zatrudniani na podstawie holenderskiej umowy oraz holenderskich warunków.
Oferujemy kontrakt na okres jednego tygodnia z automatycznym przedłużeniem – CAO NBBU.
Fasa 1 i 2 trwa 78 przepracowanych tygodni (urlop nie wlicza się w te tygodnie) , po czym oferujemy kontrakty na czas określony z określoną liczbą godzin – jest to faza 3, maksymalny czas jej trwania to 4 lata.  Następnie istnieje  możliwość otrzymania fazy 4 – stałego kontraktu ze strony Groene Hart Service bądź bezpośrednio od klienta.
Odprowadzane jest 8% wakacyjnego z rocznego wynagrodzenia, które wypłacane jest pracownikom dwa razy w roku – w maju oraz grudniu.
Na podstawie przepracowanych godzin gromadzone jest 10,43% rezerwowych godzin, które są wypłacane tylko i wyłącznie podczas urlopu.
Urlop jest możliwy po otrzymaniu zgody od przełożonego oraz wypełnieniu wniosku.
Groene Hart Service nie pokrywa kosztów przejazdu pracownika z Polski do Holandii oraz odwrotnie.

 

Poszukujemy  pracowników:

  • do pracy przy sortowaniu odpadów budowlanych ( popularne śmiecie) stawka 10,18 euro brutto
  • do pracy przy myciu kontenerów stawka 10,18 euro brutto
  • do pracy przy rozbiórce torów stawka 10,18 euro brutoo
  • do pracy przy zieleni miejskiej 10,60 euro brutto

 

40 godzin tygodniowo . Możliwe nadgodziny.

SPOSÓB APLIKACJI:

Informację oraz zapisy można uzyskać w naszych biurach:

Opole ul. Krapkowicka 67 pod nr telefonu 662 577 324

Prószków Galeria CENTRO ul. Daszyńskiego 1 a

bądź na maila info@euro-agent.pl.

Prosimy wypełnienie kwestionariusza, podpisanie i odesłanie lub o dołączenie  CV z dopiskiem:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Euro Agent w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.”

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Euro Agent Grażyna Zdobylak z siedzibą w Opolu przy ul. Krapkowickiej 67 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Nr Kraz 2672

Aplikuj na tę ofertę

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Złóż swoją aplikację wypełniając poniższy formularz.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

" Korzystanie z formularza kontaktowego oznacza dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi kontaktu opisanej w Polityce prywatności."

Dołącz CV: